iPhone 6 ‘da Hatalar Bitmiyor

iPhone 6 ‘da Hatalar Bitmiyor

Yakın zamanda piyasaya çıkan İphone 6 bükülmesiyle birlikte dalga konusu olmuştu. Apple yetkililerini oldukça kızdıran bu alay konusundan sonra öyle bir şey oldu ki; “Bu da mı gelecekti İphone 6’ın başına” dedirtti.

Yakın bir zamanda bir internet sitesinde İphone 6’ın bükülüp bükülmediği testine yer verilmişti. Haberi duyan Tim Cook buna oldukça öfkelenmişti. Hatta öyle ki, yapılacak basın toplantısına sitenin girmesi dâhil veto edilmişti. Ancak İphone’nin kaderinde bükülmek mi var? Dedirtecek türden bir gelişme de Hollanda’da bir Apple Store mağazasının reklam tabelasında yaşandı. Tabelanın üst tarafı müşterilere doğru eğilmiş reklam panolarına yerleştirilen iPhone 6 reklamları yer alıyor.

Bu şekilde olması müşterilerin dikkatinden kaçmamış ve hemen de internet piyasasında ironi resme yer verilmiş. Yetkilileri daha da kızdıracağa benzeyen bu haberin ardından nasıl bir açıklama yapılacağı ise açıkçası merak ediliyor. Belli mi olur? İnternet sitesine veto getiren Tim Cook, Hollanda’daki mağazadan ürünlerin çekilmesi yönünde tehdit de gönderebilir. Yakın zamanda bunu hep birlikte daha net göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.