İşletmeler İçin Geliştirdikleri Yazılımla Silikon Vadisi’ne Gittiler

İşletmeler İçin Geliştirdikleri Yazılımla Silikon Vadisi’ne Gittiler

Bilgisayar mühendisi olan iki girişimci arkadaş, İşletmelerin ihtiyaçları için geliştirdikleri 7 gün 24 saat çalışan sanal satış personeli çözümüyle, Silikon Vadisi’nin en büyük ve en hızlı büyüyen kuruluşlarından birisi olan BoostVC şirketinin hızlandırma programına katılmaya hak kazandı.

Sürekli yazılım alanında çalışmalar yapan Berk Taner ve Doruk Molo adındaki iki genç bu çalışmaları sayesinde Slikon Vadisi’ne girmeye hak kazandı. İki bilgisayar mühendisinin geliştirdiği chatbot platformu olan LeadFlip ile ABD’de bu konuda önde gelen şirketler arasında yer alan BoostVC’ye kabul edildiler.

2 ortak, üniversitedeki kariyerleriyle beraber 6 yıl yazılım alanında çalışmalar yaptı. İkili ülkemizdeki ilk şirketini 2013 yılında kurdu. İkilinin ilk şirketleri bir yazılım eviydi. İkilinin son projesi ise LeadFlip adını verdikleri 2016 yılında Ağustos ayında yaptıkları projedir.

Projeleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Berk Taner, ABD pazarını test etme imkanı  bulduklarını belirtirken ABD’de şirket kurarak bunu gerçekleştirdiklerini, Türkiye’deki şirketlerini henüz kapatmadıklarını ve ilerleyen günlerde Ar-Ge faaliyetlerini bu şirket üzerinden ilerleterek Türk yazılımcılarla çalışmak istediklerini belirti.

Şişme Kadın
Şişme Kadın
Zenci şişme kadın
Apple Muhteşem Vibratör
Apple Vibratör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.