Mükemmel Görünün

Mükemmel Görünün

Gelin saçı bir gelin adayı için belki de en önemli konudur. Gelin saçını bu kadar önemli yapan şey ise gelin olacak kişinin nasıl görüneceğini etkileyecek en önemli ayrıntı olmasıdır. Gelinlik her bayana yakışan bir giysidir. Gelinlik içinde elbette her bayan güzel görünecektir. Ama saçlar konusunda bunu söylemek pek kolay değildir. Her saç modeli her bayana yakışmaz. Bu gerçeği göz önünde bulundurarak gelin saçına karar verilmelidir.

2013 yılında evlenmeyi düşünenler için bu yılın gelin saçı modelleri hakkında biraz bilgi vermeliyiz. 2013 gelin saçı modellerinde saça takılacak çiçek veya taşlı tokalar öne çıkmaktadır. Gelin saçı diyince akla ilk gelen model olan topuz 2013 yılında da oldukça moda. Bütün saçlar profosyönel bir şekilde taranarak toplanıp topuz yapılmış saçlar ve üzerine takılacak aksesuarlar ile göz kamaştıran bir gelin saçına sahip olabilirsiniz. Aslında moda insanın kendine yakışanı yapmasıdır bu yüzden gelin saçı modeline karar verirken önceden bakıp beğendiğiniz yaptırmayı düşündüğünüz modelleri mutlaka yaptırıp kendinizde nasıl durduğunu görmelisiniz.

http://gelinsacimodelleri.net/ sitesinde daha fazla gelin saçı modelleri bulabilirsiniz.

Gelin saçı çok önemli bir konu olduğundan sıradan bir kuaförde yaptırılamaması da bu yüzden önem arz ediyor. Her zaman gidilen bir kuaför bu iş için tercih edilmelidir. Eğer böyle bir kuaförünüz yoksa güvendiğiniz kişilerden fikir almalısınız. Kuaföre karar verdikten sonra gelin saçı modelinize karar verirken kuaförünüzün fikrini de almalısınız. Usta bir bakış ile kendi fikirlerinizi birleştirmek ortaya daha güzel bir sonuç çıkmasını sağlayacaktır. Kuaföre giderken saçınızda kullanılmasını istediğiniz duvak, toka gibi ayrıntıları da mutlaka yanınızda götürmelisiniz.

Düğün günü yaptıracağınız gelin saçının gecenin sonuna kadar bozulmadan kalabilmesi için saçınızın topuz ise yeterince sıkı toplanması ve spreylenmesini isteyiniz. Maşa, su dalgası gibi modeller de yine gecenin sonuna kadar dayanabilmesi için sabitlenmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.