Pes 2015 Gameplay Videosu Yayınlandı

Pes 2015 Gameplay Videosu Yayınlandı

Futbol oyunlarından en çok takip edilen oyun PES serisi oldu. Uzun zamandır, her sene kendini güncelleyen oyunun Pes 2015 videosu bir şekilde internet dünyasına sızdı. Gizliden kayıt yapıldığı söylenene Pes 2015 oldukça iddialı bir oyun olarak yine oyun konsollarındaki yerini alacağını söylemek gerekiyor.

25 Haziran tarihinde oyunun yapımcısı Konami tarafından yayınlanan bir video oyunseverleri hayal kırıklığına uğratmıştı. Bunun üzerine yeni geliştirmeler için çalışmalara başlayan oyun yöneticileri sürekli merak uyandıran yeniliklerle kendilerinden söz ettirmeye devam ediyorlar.

Yeni yayınlanan bir videoda Fox engine oyun motoru kullanılan Pes 2015’a ait bir video gizliden çekilmiş. Videoyu izlediğinizde oyunun gerçekten mükemmelliklerle iç içe olduğunu kolaylıkla söyleyebileceksiniz. Oyunun geleneklerine bakıldığında her sene Eylül ayında yayınlanıyor. Ancak bu sene akıllı telefon kamerası ile çekilen video biraz daha merakları giderecek türden.

Kayıt edilen videoda, Manchester Unided ile Juventus maçı oynanıyor. Kaliteli bir çekim olmasa da oyunun gidişatı hakkında az çok bilgi almaya yetiyor. PES 2015 videosunu izlediğinizde bunu daha iyi anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.