ROS AJANS – TÜRKİYE’ DE

2004 yılından itibaren Türkiye’ de hizmet vermeye başlayan Ros Ajans, Sümer Feyzan’ın 2011 ve 2012 yıllarındaki başarılı atakları ile Ros Ajans’ ı Türkiye’ de en büyük alt yapıya sahip cast ajansı konumuna getirmiş durumda.
Türkiye’ de birçok yapım firmasında ufaklı büyüklü bütün set ve organizasyonlara manken, fotomodel, model ve oyuncu veren Ros Ajans; Avrupa’ da birçok büyük Cast ajans ile ortaklaşa çalışmakta olup, dünyanın dört bir yanına yetişmiş ve yetiştirilmek üzere manken ve fotomodeller yollamaktadır.
Şirket son zamanlarda yaptığı ataklar ile; Antalya, Ankara, İzmir, Bursa ve İstanbul’ da yer alan ofis ve stüdyolarını büyütürken aynı zamanda her ay televizyon dünyasına en az 1 yeni yüz katmayı da es geçmiyor. Sözleşmesi ve hukuki şartları gereği çalışmakta olduğu manken ve modellerin birincil bilgilerini saklı tutan Ros Ajans bünyesine katmış olduğu tüm manken ve modellerin demo çekimlerini ücretsiz olarak yapıyor.
2004 – 2010 senelerinde sadece yabancı uyruklu manken ve modellerle casting hizmeti veren Ros Ajans; 2010 senesi itibariyle şirket ortaklarından Emre Güngör tarafından çizilen yol haritası ile Türk manken, model ve fotomodel adaylarına da kapıyı açmış durumda.
Birçok ilde aktiviteler ve çekimler ile il bazından çalışmalar yapan Ros Ajans; tüm bay ve bayan modellerinin başvurularını www.rosajans.com üzerinden almaktadır.

One thought on “ROS AJANS – TÜRKİYE’ DE”

  1. Ecem yıldız says:

    Ilgilenmek isterim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.