Samsung Galaxy S5 Tanıtımı

Samsung Galaxy s5 Tanıtımı

Önümüzdeki pazartesi günü tanıtımını yapacağı Samsung S5 için kolları sıvayan Samsung yetkilileri yeni amiral gemisinde oldukça iddialı görünüyorlar. Telefonun özelliklerinde daha önce de gündeme gelen Sony Xperia Z özelliğinde suya ve toza dayanıklılığı özelliklerinin yanı sıra, ön kamera ve işlemcisinde de değişikliklerin görülmesi bekleniyor.

Pazartesi günü Barselona’da düzenlenecek MWC 2014 etkinliğinde tanıtımını yapacağı Samsung Galaxy S5 tanıtımıdaki lansman için bir video yayınladı. 35 saniyelik videoda vurgulanan detaylar arasında, hız, performans, bağlantı oluşturmak gibi özelliklere vurgu yapılarak telefonun nasıl bir şekilde olacağı ile ilgili ip uçları verilmiş. Amiral gemisinin yakın bir zamanda piyasaya çıkması da beklenirken, akıllara takılan samsung S4 hatalarına karşı nasıl bir önlem alındığı olacak. Bilindiği gibi Samasung S4 amiral gemisinde yaşanan pil sorunu yüzünden çok kişi iade etmek istemişti.

Samsung lasmanının Barselona’da düzenlenecek MWC 2014 etkliğinde yapılacağı duyurulurken, yeni lansman videosu da oldukça dikkat çekiyor. Telefonun şimdilik özeliklerine bakılırsa Samsung Galaxy S5 diğer akıllı cep telefonlarına büyük bir fark atacağa benziyor. İlerleyen zamanlarda telefon hakkında net bilgiler geldikçe ziyaretçilerimize aktarmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.