Tomb Raider 2013

Tomb Raider’ı hatırlamayayanız var mı? Eğer, bilgisayar oyunlarına tutkunsanız bu efsene oyunu hele hele, bir similasyon olsa dahi, güzelliğiyle herkesi büyüleyen Lara Craft’ı hatırlamamanız imkansız. İşte bu efsane oyun, çok farklı bir konuyla Tomb Raider 2013 olarak, geri dönüyor!

Crystal Dynamics bu muhteşem oyunu yeniden kaleme almış ve ortaya harika bir senaryo çıkmış. Lara Craft’ın nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu, dişiliğinin yanı sıra, çok da güçlü olduğunu biliyorsunuz. Tomb Raider 2013’ de işte bu güzel kızımız karşımıza, bir adada mahsur kalmış halde çıkıyor. Ve serbest nişan alma dışında da hiçbir şeyi yok. Haliyle Lara’yı bu yeni oyunda hayli zorlu koşullar bekliyor.

Oyunun bu son serisi, resmen bir film tadında olmuş. Lara, bu oyunda 21 yaşında tecrübesiz bir ‘kız çocuğu’ olarak karşımıza çıkıyor. Lara Craft’ın görevi bu sefer oldukça değişik. Seriyi yeniden başlatmak. Bu yüzden de geçmişden gelerek yapmışlar oyunu. Bu oyunu oynayarak Lara’nın daha önceki serilerde oynadığınız yere nasıl geldiğini, nasıl zorluklardan geçtiğini görecek haliyle yaşayacaksınız da. Tomb Raider 2013’ü oynamadan, kendinizi bilgisayar oyunu oynayanlardan saymayın lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.