Türkiye bu yılda mı FIFA’da yok ?

Türkiye bu yıl FIFA’da yok mu?

Oyun dünyasını alt üst eden bir habere göre 2015 yılında FİFA oyununda Türkiye’yi göremeyeceğimize daire bilgiler sızmaya devam ediyor. Gelen bilgilere göre Türkiye Süper Ligi’ne yer vermeyen EA, Türk kullanıcılardan da büyük tepki çekmiş ve buna göre de Süper ligde oyun içinde sadece Galatasaray yer almıştı.

Yeni sezonda oyunların olmamasının nedenine ilişkin henüz net bir açıklama getirilmezken, merak edilen gündem sorularından biri olarak açıklığa kavuşulması gerekiyor. Haberin net açıklaması olmamakla birlikte tahminlere göre TFF Başkanı Yıldırım Demirören‘in Electronic Arts ile sözleşmeyi feshedip şirketlerin kulüplerle tek tek anlaşma imzalama şartını getirmesi sonucu bu yıl da FIFA 2015‘te Türkiye yer almayabilir sinyallerini vermeye başladı bile.

İlerleyen zamanlarda haberin detayları ve gerçek bilgilerinin netlik kazanması bekleniyor. FİFA oyununun büyük bir kesimde kullanıcısının olması gelecek tepkilerin ne şekilde olacağı konusunda da merakta bırakmıyor değil.  Gelecek yeni haberler doğrultusunda ziyaretçilerimize aktarmaya devam edeceğiz. Spor dünyasını ve oyun dünyasını yakından ilgilendiren bu haber ile ilgili detayları öğrenmek için sitemizi ziyaret etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.