Twitter’ın Yeni Tasarımını Gördünüz mü ?

Twitter’ın Yeni Tasarımını Gördünüz mü ? 

Sosyal medyanın birbirini takip eden yeniliklerinde twitter de yenilikler yaparak kullanıcılarına hizmet verme alanlarını geliştirdi. Daha öncelerinde sadece yazı paylaşımına yer veren twitter yenilendikten sonra görsel paylaşımlara da yer verdi. Yaptığı yeniliklerin facebook sosyal medyaya benzediği ile ilgili yorumların geldiği bu günlerde twitterin nasıl bir adım atacağı ise merak edilen konular arasında yer alıyor. Dünyada en çok kullanılan sosyal medya ağlarından olması, belki de dedikoduların daha fazla yapılmasındaki en büyük etkendir.

Twitter sosyal medya paylaşımlarını yaparak sesini duyurmak isteyenler arasında bürokratlardan, iş adamlarına varıncaya kadar her kesimden kişiler mevcut. Can sıkıntısından girenler, iş için girenler ve daha başka amaçlar için kullanılan sosyal medya devleri oldukça işe yarıyor.

Tasarımlarının ve kullanımlarının basit olması da ayrıca kullanıcıların yorulmaması açısından sürekli yenileniyor. Twitterin yeni tasarımında en çok da resim paylaşım şeklinin facebook’a benzemesi dikkatlerden kaçmıyor. İşin gerçeğini söylemek gerekirse zaten bütün siteler mutlaka birbirine benzer. Ancak böylesine büyük platformların birbirine benzemesi dedikoduların yayılmasına neden olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.