Yenilenen 3DOyuncu.com ile Muhteşem 3D Oyunlar Sizlerle

Hepimizin yakından bildiği ve bağımlılık yaratan 3DOyuncu.com  tasarım olsun içerik olsun oyun kalitesi olsun bir çok konuda değişime gitti. Büyük bir takipçi kitlesi olan 3doyuncu şimdi daha eğlenceli ve profesyonel. Genç bir kadro ile yönetilen bu site neredeyse günde en az 1 adet daha oyun ekliyor. 3D Oyuncu sitesi diğer siteler aksine sadece sizlere yönelik yenilemeler ve oyunlarla karışımıza çıkıyor. Hiçbir zaman oyun sitesi üzerinden para kazanmayı düşünmeyen ekip sadece isimlerini göğe yükseltmeye çalışan kişilerden oluşuyor. Bu düşünceleri hem sitelerinden hemde oyunlarında ki kaliteden anlaşılıyor zaten. 

 

946877_560121227344162_238689471_n

Bir çok kategoride binlerce oyunu bünyesinde bulunduran 3D Oyuncu’nun her oyunu birbirinden kaliteli birbirinden güzel. Bilgisayarınızın başına geçtiğiniz zaman 7 ‘den 70’e herkesin oynayabileceği eğlenceli oyunları bir tık ile karşınıza getirebilirsiniz. Bu site diğer sitelerden cazip kılan başka bir etken ise güvenilir olması. Yani zırt pırt bir yerden kötü içerikli reklamlar çıkmıyor. Reklamsız ve sade bir tasarımla karşımıza çıkan 3doyuncu.com bu özelliği ile de çocuklarımıza güvenle oynayabileceği bir ortam oluşturuyor.

3D Oyuncu’da neler değişti ?

Öncelik olarak tasarım değişimine gidildi. Mavi bir arayüzle tanıdığımız 3d oyuncu şimdi kırmızı ve gri olarak değiştirildi. Bu yeni arayüzü ile daha da çekici bir site konumuna getirildi.

En önemli değişim belki de alt yapıdaki iyileştirmeler oldu. 3D oyunlar yeni değişim ile daha kaliteli bir çözünürlükle daha hızlı bir şekilde yükleniyor. Şüphesiz bu kullanıcıları en çok sevindiren özellik oldu.

Diğer bir değişim ise oyunlara online özellik getirildi. Online dediğimizden kastımız multiplayer olması. Buda oyunları daha keyifli hale getirdi.

Şu an sitede olmayan ama yakın zamanda üyelik sisteminin olacağını açıklayan site yönetimi bu sayede bir kullanıcı üye girişi yaparak önceden oynadığı oyunu kısa zamanda bulacak ve rekorları ile birlikte oyununa devam edebilecek.

Birçok kategoride binlerce oyun var demiştik. Bu kategorilerin başında ülkemizde en çok tercih edilen  araba oyunları, yarış oyunları, savaş oyunları ve futbol oyunları geliyor.Bu kategorilere girerek 3D araba oyunu, 3D yarış oyunu gibi çeşitli oyunları oynayabilirsiniz.Bu kategorilerde tamamen 3D oyunlar bulunduran 3doyuncu.com adım adım internet aleminde yerini alıyor.

Bu oyunlardan hangisini önerirsiniz diye sorarsanız benim cevabım otopark oyunlarından yana olur. Kendi zevklerimden dolayı otopark oyunlarını tavsiye ediyorum. Özellikle 3D otopark arabasını oynayabilirsiniz.

389152_556541991035419_84699066_n

Savaş oyunları da diğer popüler oyun kategorileri içerisinde bulunuyor. Hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz savaş oyunları gerçekten büyük oyun markalarını aratmayacak türden eğlenceli. Kalitesiyle görseliyle sizleri şaşırtacak olan savaş oyunlarını denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Hangi oyundan başlayayım diye sorarsanız 3D online savaş oyunundan derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.